Zawsze jest niewystarczające

Posted 11th Czerwiec 2014 | No Comments

Zawsze jest niewystarczające finanse kryzys przedsiębiorcy Prawdą jest że porad finansowych nigdy za wiele, a przede wszystkim gdy dotyczą działalności gospodarczej bowiem na progu swojej działalności we własnym biznesie często początkujący przedsiębiorcy czują się mocno zagubieni.

Nie wiedzą jak działać i niewiele wiedzą co to jest finansowanie działalności, a nawet jeżeli wiedzą co to jest finansowanie działalności to niekoniecznie już wiedzą jak się za to zabrać. To znaczy jak pozyskiwać finanse na swoja działalność i gdzie się udać aby takie finansowanie działalności pozyskać Faktem jest że nie jest to proste bowiem ani państwo ani banki nie są zainteresowane finansowaniem małych i średnich firm które nota bene najwięcej dają do budżetu państwa. Poza tym nie da się ukryć że mamy kryzys i trudno jest w tej chwili działać prywatnym firmo.

Ale nie jest też łatwo tym którym finansowanie działalności załatwia państwo. Czyli firm państwowych, bowiem na przykład jak twierdzą niektórzy przedsiębiorcy nawet urzędy miast i gmin zalegają z płatnościami. Co zatem mają powiedzieć prywatne firmy których prawie nikt nie wspomaga.

Owszem można starać się o pieniądze na założenie firmy czy też na rozkręcenie interesu z funduszy unijnych ale trzeba mieć pomysł na biznes oraz przekonać do swoich pomysłów komisje która dzieli środki unijne. Można jeszcze zdecydować się na finansowanie działalności poprzez formy leasingowi które maja wiele propozycji dla przedsiębiorców, ale nie są to oferty kredytowe. Pieniędzy w leasing się niestety nie weźmie, dlatego przedsiębiorcy szukają pieniędzy w wielu instytucjach w tym również w firmach leasingowych. Tam przynajmniej nie angażują swoich środków finansowych a jedynie płaca raty leasingowi.

Trzeba jasno sobie powiedzieć że polscy przedsiębiorcy cenią sobie te formie finansowania i coraz częściej sięgają po leasing.

Post Title: Zawsze jest niewystarczające
Author: admin
Posted: 11th Czerwiec 2014
Filed As: Banki
Tags: , ,
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

All widgets you add to the "single-bottom" widgetized area will appear here.