Zobacz, jakie formalności czekają Cię przy wniosku o kredyt gotówkowy

Posted 9th Grudzień 2016 | No Comments

Zobacz,-jakie-formalności-czekają-Cię-przy-wniosku-o-kredyt-gotówkowy

Kredyty gotówkowe należą do najpopularniejszych na rynku kredytów bankowych i nawet w czasie największego kryzysu cieszyły się dużym zainteresowaniem klientów. Jakich formalności należy dopełnić, starając się o takie kredyty w bankach?

Formalności związane z kredytami gotówkowymi najczęściej nie są zbyt skomplikowane. Jeżeli klient stara się o kredyt w macierzystym banku, wystarczy dowód osobisty. Oczywiście wiele zależy od kwoty planowanej pożyczki, bowiem w takiej sytuacji bank może oczekiwać dodatkowych dokumentów. Żaden bank natomiast nie rozpocznie procedur związanych z udzieleniem kredytu, jeżeli uzyska informację, iż historia kredytowa starającego się o kredyt nie jest pozytywna. Z kolei klienci szukają na rynku jak najtańszych ofert przy minimalnych wymaganiach. Oferta kredytów gotówkowych jest zróżnicowana i dzięki odpowiedniej analizie można dotrzeć do naprawdę niedrogich ofert kredytowych przy niezbędnych formalnościach.

Comperia.pl podkreśla, że Polacy pozostają najczęściej lojalni wobec banków, w których otworzyli rachunki osobiste, posiadają karty kredytowe czy też korzystają z innych produktów bankowych. Macierzyste banki mają dla starających się o kredyty zazwyczaj niższe oprocentowania lub intratniejsze warunki zaciągania kredytów oraz późniejszej ich spłaty. Poza tym korzystając z oferty banków macierzystych, można zredukować do niezbędnego minimum formalności związane z przyznaniem kredytu. Z kolei nowy klient starający się o kredyt gotówkowy musi dostarczyć do banku dowód osobisty, zaświadczenie o dochodach i zatrudnieniu. Bywają jednak sytuacje, kiedy to nowy klient może liczyć na korzystniejsze, promocyjne warunki kredytowe.

Comperia.pl wybrała z oferty kredytowej najlepsze obecnie oferty kredytów gotówkowych. Wskazuje na Bank Zachodni WBK, który dla nowych klientów przygotował ofertę kredytu oprocentowanego na 7,99 proc. Bank nie wymaga poręczycieli ani dodatkowych zabezpieczeń, można też liczyć na wakacje kredytowe, ale trzeba uwzględnić prowizję w wysokości 5 proc. Promocyjną ofertę kieruje do nowych klientów również Millennium Bank, który swój kredyt oprocentował na 8,99 proc. O kredyt można się również starać przez Internet, co oznacza minimum formalności, oszczędności w czasie oraz mniejsze koszty. Kredyty promocyjne oferują w czerwcu br. również takie banki jak: ING Bank Śląski i Getin Bank. Oczywiście poszukiwania jak najkorzystniejszych kredytów należy rozszerzyć, przeprowadzając analizę ofert kredytowych. Właśnie wtedy można uzyskać informacje nie tylko o kosztach kredytów gotówkowych, ale i formalnościach, których należy dopełnić.

Post Title: Zobacz, jakie formalności czekają Cię przy wniosku o kredyt gotówkowy
Author: admin
Posted: 9th Grudzień 2016
Filed As: Banki
Tags:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

All widgets you add to the "single-bottom" widgetized area will appear here.