Bankuj, zbieraj punkty i zyskuj z ING

Posted 12th Październik 2016 | No Comments

Bankuj,-zbieraj-punkty-i-zyskuj-z-ING

ING Bank Śląski przygotował dla swoich klientów nowy program lojalnościowy o nazwie „Bankujesz – zyskujesz”. Klienci ING mogą teraz zyskiwać, dokonując codzienne zakupy.

Program „Bankujesz – zyskujesz" to propozycja, dzięki której uda nam się otrzymać nagrody za to, że wykonujemy zakupy kartą płatniczą ING. Klient może wykonywać płatności kartą w dowolnym sklepie (uwzględniając Internet oraz stacje benzynowe). Jeśli zrobimy zakupy kartą na kwotę 5 zł, to w programie „Bankujesz – zyskujesz” otrzymamy 1 punkt. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest też zaokrąglanie punktów do góry. To sprawia, że jeśli kupimy coś za 7 zł, to dostaniemy 2 punkty, a nie tylko jeden. Co możemy zrobić z tak uzyskanymi punktami?

Punkty możemy przeznaczyć na zakup produktów. Znajdziemy je wszystkie na specjalnie przygotowanej stronie internetowej bankujesz-zyskujesz.pl. W katalogu czeka na nas bogaty asortyment, w którym znajdują się takie propozycje jak AGD, ubrania, dodatki, produkty do domu i ogrodu. Oprócz tego obecne są takie kategorie jak aktywność i zdrowie, dla dzieci, kultura i rozrywka, a także elektronika i media. Bogata oferta katalogu powoduje, że możemy nabyć produkty tak znanych marek jak Philips, Gerlach czy Bosch. Drugim sposobem na spożytkowanie zebranych punktów są kody zniżkowe. Takie kody możemy wykorzystać w sklepach stacjonarnych i internetowych (np. Ticketpro, Nexto.pl). Warto podkreślić, że oferta produktów i zniżek jest non stop uaktualniania.

Jeśli jesteśmy zainteresowani udziałem w programie i zależy nam na tym, aby zdobywać punkty podczas robienia zakupów kartą, to nie musimy wcale specjalnie do niego się zapisywać. Jako klienci ING Banku Śląskiego zostajemy automatycznie dołączeni do programu. Liczbę posiadanych punktów można sprawdzać na bieżąco. Jest na to kilka sposobów. Pierwszą opcją jest zakładka bankujesz-zyskujesz w systemie ING BankOnLine. Wystarczy się zalogować do naszej strony bankowości internetowej, a tam już znajdziemy istotne informacje. Druga opcja to weryfikacja stanu konta poprzez infolinię pod numerem 801 263 263.

Program „Bankujesz – zyskujesz” to bardzo interesująca propozycja, która na pewno przypadnie do gustu osobom, dla których płacenie za zakupy kartą płatniczą jest czymś naturalnym. Jest to pewnego rodzaju nagroda za korzystanie z tej formy płatności. Szeroki wachlarz produktów w katalogu oraz ekspresowy sposób realizacji zamówień sprawiają, że udział w programie jest samą przyjemnością i nie wiąże się z żadnymi wyrzeczeniami.

Post Title: Bankuj, zbieraj punkty i zyskuj z ING
Author: admin
Posted: 12th Październik 2016
Filed As: Banki
Tags:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

All widgets you add to the "single-bottom" widgetized area will appear here.