Toyota bank a karty

Posted 2nd Sierpień 2013 | No Comments

Toyota bank a karty kredyty finanse Przelewy internetowe 9 złotych to nie wiele tak przynajmniej może nam się wydawać zważywszy na to, że taka kwota umożliwia nam przedłużenie gwarancji na sprzęt AGD RTV. Gdzie możemy ubiegać się o taka alternatywę? Otóż oferuje ja Toyota bank czyli bank samochodowy, który przy aktywowaniu i użytkowaniu karty debetowej udostępnia możliwość przedłużenia gwarancji nawet o dwa lata!

Toyota bank przy współpracy z Europ Assistance Polska stworzył wariant, który polega na możliwości przedłużenia gwarancji na sprzęt RTV lub AGD. Dzięki temu istnieje możliwość dłuższego użytkowania zakupionego przez nas sprzętu. Przy zakupie nowej lodówki lub telewizora powinniśmy zapłacić ową kartą. Wtedy sklep doliczy nam do naszej puli dodatkowe 12 miesięcy lub 2 lata gwarancji. Warto jednak wiedzieć co mamy dzięki takiej kwocie. Otóż okazuje się, że gwarancja obejmuje naprawę w autoryzowanym serwisie oraz wszelkie części wymienne, które ulegną uszkodzeniu podczas użytkowania. Oprócz tego produktu Toyota bank wyszedł niedawno z propozycją nowatorskich kat kredytowych. Jako bank producencki staje się on coraz bardziej konkurencyjny na rynku bankowym. Od lat oferuje również niezwykle korzystne kredyty samochodowe, z których korzystają tysiące konsumentów. Karta kredytowa z ramienia Toyota banku cechuje się 56 dniami bez odsetek karnych. Spłata karty musi być regularna.  Dodatkowo może się ona poszczycić niskim oprocentowaniem, w ramach nie spłaconej karty w terminie. Do niedawna ów bank chował się w cieniu banków komercyjnych. Dzisiaj coraz częściej pokazuje na co go tak naprawdę stać. Oprócz typowych usług bankowych instytucja oferuje swoim klientom dodatkowo produkty strukturyzowane, lokaty inwestycyjne lub fundusze inwestycyjne. Wszystko znajduje się na oficjalnej stronie internetowej banku Toyota. Karta z przedłużoną gwarancją potrwa do końca czerwca br.

Post Title: Toyota bank a karty
Author: admin
Posted: 2nd Sierpień 2013
Filed As: Banki
Tags: , ,
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

All widgets you add to the "single-bottom" widgetized area will appear here.