Małe uliczne banki

Posted 30th Kwiecień 2013 | No Comments

Małe uliczne banki kredyty finanse kredytobiorcy Polska idąc za przykładem innych krajów zamierza w najbliższym czasie wystawić na ulice miast , urządzenia , które będą przypominały małe banki. Będą one podobne pod względem funkcjonalności. Pozwoli to zaoszczędzić spore nakłady kapitałowe niektórym bankom a konsumentom z mniejszych miast da dostęp do banków. Dostęp do usług będzie możliwy całą dobę tak jak porównanie kredytów bankowych. Rok temu największy i najbardziej zasobny w gotówkę bank w chinach wprowadził takie maszyny na ulice miast Chin. W perspektywie czasowej kolejnym krajem będzie Polska, która kontynuuje negocjacje z trzema różnymi bankami. Owa maszyna będzie nosiła nazwę

eSpace Virtual Teller Machine. Będzie ona stanowiła symptom prawdziwego banku. Jakie predyspozycje ma owo urządzenie? Otóż dzięki swojej konstrukcji będzie ono w stanie wypełnić za nas niezbędną dokumentację, wydrukować kartę debetową oraz kredytową oraz będzie ono prowadziło doradztwo finansowe. Za pomocą tego urządzenia klient będzie mógł skupić się na rozmowie ze swoim bankowym doradca poprzez specjalną aplikację o nazwie Video Contact Center w jakości HD.wiele osób może myśleć , że jest to stopniowe zastąpienie placówek bankowych. Nie jest to jednak prawda – jest to tożsame jedynie z rozbudową usług bankowych. Powierzchnia owego urządzenia będzie miała około 4 metry kwadratowe. Dane bankowe nie są przechowywane w maszynie, dlatego klienci nie muszą się bać o kradzież danych. Są one od razu wysyłane do specjalnych serwerowni banków. Nie istnieje żadne realne zagrożenie względem osób pracujących w oddziałach bankowych. Maszyny zapewniają bezpieczeństwo dzięki najnowszej technologii biometrycznej. Maszyny będą także uzbrojone w podpis elektroniczny. Skany dokumentów będą drukowane w wysokiej rozdzielczości.

Post Title: Małe uliczne banki
Author: admin
Posted: 30th Kwiecień 2013
Filed As: Banki
Tags: , ,
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

All widgets you add to the "single-bottom" widgetized area will appear here.